Kruté probuzení z kómatu! Zatímco žena bojovala o život, snoubenec ji bez vysvětlení vyměnil za jinou

7.6.2022
Simona Knotková

Pětadvacetiletá Australanka Brie Duval utrpěla daleko od domova nehodu, která ji málem připravila o život. Kvůli lockdownu se ocitla bez podpory své kanadské rodiny. Aby toho nebylo málo, po probuzení z kómatu zjistila, že její partner nelenil a za pár týdnů ji vyměnil za jinou ženu.

Brie Duval žila už nějakou dobu v Kanadě, kde měla vysněnou práci a skvělý vztah. Její život se obrátil vzhůru nohama jednoho srpnového dne loňského roku.

Po výbuchu plynu skončil v kómatu. Život mu zachránila značková teplákovka

Žena byla tehdy venku s kamarády, když ve tmě spadla z nedokončené konstrukce parkoviště a přistála rovnou na hlavě. S četnými zlomeninami a poškozeným mozkem skončila na jednotce intenzivní péče, kde několik týdnů ležela v kómatu. Lékaři jí dávali pouze 10% šanci na přežití a hrozilo, že ji brzy odpojí od přístrojů. Na prosbu příbuzných, kteří kvůli covidu nemohli do Kanady vycestovat, ale počkali a Duval se po čtyřech týdnech probudila.

Poté, co se jí začala vracet paměť, si uvědomila něco zvláštního. Zatímco týdny ležela v bídném stavu v nemocnici, ani jednou za ní nepřišel přítel, se kterým chodila už čtyři roky a byla s ním dokonce zasnoubená. Po vrácení mobilu přišlo kruté a jen stěží pochopitelné zjištění.

„Jako první jsem chtěla zavolat jemu a zjistit, proč za mnou nebyl. Po zapnutí se na mobilu objevila zpráva od nějaké ženy, která mi psala, že je s ním teď ona. Prý se za ní a jejím synem přestěhoval, žijí teď spolu a já ho už nemám kontaktovat. Neslyšela jsem o něm od doby, co mě hospitalizovali, úplně se na mě vykašlal, takže jsem se nikdy ani nedozvěděla, co se stalo,“ vypráví žena.

Z nehody a jejích následků se nyní nezotavuje pouze fyzicky, ale i duševně. Svůj dennodenní boj sdílí na TikToku, kde ji sleduje už skoro 10 tisíc uživatelů.

Hrozivá nehoda postavila mladíka před těžkou volbu: Smrt, nebo život s jednou polovinou těla

Po děsivé nehodě se přestěhovala zpátky do Austrálie, aby už nikdy nebyla v podobné situaci oddělená od své rodiny. „Kdybych je tehdy mohla vidět, pomohlo by mi to. Bylo to pro mě náročné, měla jsem prožitek blízké smrti. Byla jsem zmatená, vystrašená a každý den jsme brečela. Už to nikdy nechci zažít,“ říká.

Zdroj: The MirrorNepřehlédněte