• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Propadlý strop skrýval hrozivé překvapení. Vynořilo se z něj klubko hadů

    Společně s rodinou z Georgie sdílelo dům i několik živočichů. Poslední kapkou bylo objevení hadů.

    Dům hrůzy – přesně tak by se dal popsat příbytek v Lafayette, do kterého se letos v únoru nastěhovala rodina Harryho Pugliese. Kromě nevítaných hostů v podobě krys, včel a švábů objevili nájemníci ještě další tvory, kteří s nimi po celou dobu sdíleli jednu střechu. Propadlý strop odhalil hadí doupě.

    OBRAZEM: Tajemství Valdštejnské zahrady. Proč tam jsou podivní hadi a ropuchy?

    „Nemůžu kvůli tomu spát. Mám sny, jak na mě padají hadi,“ vypověděl televizním reportérům z WTVC Pugliese.

    Majitel domu John Stafford dal od celé záležitosti údajně ruce pryč. K sundání střechy a odstranění hadů je přitom potřeba právě souhlasu majitele.

    „Chová se, jako by ho to vůbec nezajímalo. Řekl nám, že hadi ve stropu se aspoň postarají o krysy,“ dodává Puglieseova žena Susan.

    Na otázky novinářů z Daily Mail odpovídal Stafford vyhýbavě. O krysách prý nic nevěděl a včely by raději nechal být a neodstraňoval je.

    Podle Pugliese se rodina musí nyní vystěhovat, protože kvůli sporu s majitelem manželé odmítali platit nájem. Po prohlídce fotografií a videí z jejich hororového sídla, které se objevují na sociálních sítích, to ale nakonec bude asi jejich štěstí.



    Nepřehlédněte