• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Skandál v porodnici: muž chtěl změnit datum narození syna, prý na to má právo!

  30.9.2022
  Doris Drienová

  Na sociální síti Reddit způsobil poprask jeden novopečený tatínek, který si zřejmě myslí, že má nadvládu nad časoprostorem. Pustil se totiž do potyčky se zdravotní sestrou, protože byl přesvědčený, že jakožto otec má právo rozhodnout o tom, kdy se jeho potomek narodil. Tedy alespoň v úředních dokumentech.

  Zoufalá matka v slzách: učitelka o jejím synovi prohlásila, že má jméno jako pes!

  Uživatel sociální sítě, který si přál zůstat v anonymitě, je čerstvým tatínkem novorozeného syna. Jenže místo aby se radoval z velké životní změny, kterou přináší narození prvorozeného potomka, zaobírá se formalitou, kterou většina z nás považuje za samozřejmě daný fakt – datem a hodinou narození svého dítěte.

  Když tento tatínek vyplňoval po narození potomka v porodnici formulář s osobními údaji dítěte, rozhodl se, že mu vybere lepší datum narození, než jaké má dítko doopravdy. Jeho syn se narodil 31. prosince 2020 ve 23:05. Jenže tatínek má za to, že rok 2020 byl mizerný a tak chtěl synovo datum narození posunout o hodinu dopředu na 1. ledna 2021 v 00:05. Argumentoval, že přece o nic nejde, že hodina času není nijak velký rozdíl.

  70letá Indka porodila své první dítě. S manželem se o něho snažila skoro půlstoletí

  Zdravotní sestra, která u toho byla, si ale formulář od tatínka odmítla vzít, protože obsahoval nepravdivé informace. Tvrdila, že s osobními údaji se nedá takto manipulovat a přivolala si na pomoc další osoby. Nakonec na neústupného tatínka i zvýšila hlas, když tvrdil, že jako otec dítěte přeci má právo určit, kdy se jeho syn narodil.

  Změna data synova narození tvrdohlavému tatínkovi nakonec neprošla a během vyhrocené situace se navíc rozhádal se svou ženou, která tvrdí, že ji v porodnici ztrapnil. Tento novopečený otec se tak obrátil na uživatele sociální sítě, aby mu řekli svůj názor na celou situaci. Doufejme, že se jim povede ho přesvědčit, že ze všech lidí přítomných při porodu má otec na čas narození potomka nejmenší vliv.

  Statečná žena porodila na toaletách v restauraci!

  Zdroj: Reddit  Nepřehlédněte