Stop povadlým ňadrům. Vyberte si konečně správnou podprsenku! Jak na to?

Další fotky

Podprsenky jsou pro nás ženy za trest. Neustále někde tlačí, přečuhují, lezou nám zezadu až ke krku a ve finále jsme rády, když si je po celém dnu konečně sundáme. Jenomže podprsenky se nevyrábí pro naše utrpení. Musí náš dekolt pozvednout na celé dlouhá léta. Aby naše vnady pomaleji táhla dolů gravitace, musíme si vybrat tu správnou.

Naprostá většina žen, asi 80 procent, nosí podprsenku špatnou. Základní chybou je, pokud zadek podprsenky utíká po zádech nahoru. Tedy ženy se snaží nasoukat do menších košíčků a velkého obvodu. Většina z nás přitom kupuje velikost košíčku menší, než doopravdy potřebuje.

Jak poznáte, že nosíte špatnou podprdu?

Obvod. Nesmí být příliš volný a nesmí utíkat po zádech nahoru. Linie zapínání podprsenky má být stejně vysoko jako vepředu. Ani výše ani níže. Většina žen si myslí, že obvod má odpovídat naměřené hodnotě pod prsy. Ale ne. Pokud naměříme pod prsy 75 cm, musíme mít podprsenku s obvodem 70 cm, nebo klidně i 65 cm. Materiál často postupně povolí.

Rakovina, nespavost a nomofobie. Co všechno nám způsobují mobilní telefony?

Jak moc jde obvod natáhnout? Zadní zapínání podprsenky by mělo jít natáhnout maximálně na dva prsty. Nemá tam být žádné přebytečné místo. Správně byste měly podprsenku zapnout na nejvzdálenější háček zapínání a cítit, že pevně sedí.

Necestuje sem a tam. Správná podprsenka nemá cestovat, ani když zvednete ruce, předkloníte se a podobně. Správnou podprsenku by žena vůbec neměla cítit.

Sluncem k silné imunitě. Získejte zásoby „déčka“ ze slunečních paprsků, stačí 30 minut denně

Příliš těsný obvod – špatně se vám dýchá. Nezapomeňte zkusit podprsenku i vsedě. Základní chybou je zkusit ji v kabince a nezkusit, jak se vám v ní například sedí. Jestliže se vám špatně dýchá, máte nejspíš příliš těsný obvod. Podprsenka těsnější být musí, aby seděla, nicméně pokud se vám dělají pod prsy kvůli kosticím bolestivé bulky, okamžitě podprsenku zahoďte.

Ramínka. Obecně platí, čím větší prsa, tím potřebujete širší ramínka. Úzká ramínka se často zařezávají do kůže, může za to ale i to, že máte celkově špatnou podprsenku, která na prsou nesedí. Ramínka mají mít spíše doplňující funkci. Přesto se ale příliš tenká ramínka nedoporučují ani ženám s malým poprsím, natož s větším kvůli tendenci zařezávání.

5 jazyků lásky zachrání každý vztah. Které známe a proč je důležité se je naučit?

Dvojitá prsa. Pokud zvolíte push-up podprsenku pro docílení sexy žlábku, tak se vám především do takové podprsenky musí prsa vejít. Menší košíčky vám bohužel vytvoří takzvaný efekt dvojitých prsou. Znamená to, že prsa před horní okraj košíčku přetékají. To je pak vidět pod hladkým tričkem. Rozhodně se nebojte větších košíčků.

FOTO: Ženy nosí často špatnou podprsenku

Ženy nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadra
Další fotky
Ženy nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadraŽeny nosí často špatnou podprsenku - podprsenka prsa ňadra žena

Košíčky se krabatí. Pokud se nějak košíčky krabatí, deformují nebo jinak vrásní, pak máte špatnou velikost, a to příliš velkou. Pokud se košíček deformuje jen na špičce, naopak byste měly nosit košíček větší, aby ho prsa správně vyplnila.

Kostice – má pevně sedět. Pokud se vám pod ní vejdou dva nebo tři prsty, tak máte košíček malý. Kostice by měla sedět pevně. Zároveň ale pozor na to, aby netlačila. Musí přesně kopírovat měkkou tkáň prsu po celé délce a správně by měla končit až u podpažní jamky. Pokud to tak není, může způsobvat otlaky a nepříjemné pocity při nošení. Jestliže po sundání vidíte začervenalá místa, je to špatně a máte malý košíček.

bezinky
Dnes, 14:00
Před lípou smekni, před bezem klekni, říká stará pověra. Bezinky nám teď pokvetou, zpracovávat se...
Dnes, 12:22
Hrady a zámky otevřeli své brány návštěvníkům. Landštejn v srdci České Kanady si pospíšil, návštěvníkům...
Dnes, 11:37
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
Dnes, 11:37
Na začátku pandemie řediteli finančáku pro Prahu 10 J. M. zakázali nadřízení zavřít úřad kvůli...
Dnes, 10:12
I přesto, že její herecká kariéra na stříbrném plátně byla složena z vedlejších rolí, zanechala...
Dnes, 08:25
Dnes by to asi sotva kdo řekl, že rybniční hospodaření může být životu nebezpečné až...
Včera, 11:59
Hrady, zámky a další památky ve správě Národního památkového ústavu zahajují s téměř dvouměsíčním zpožděním...
Včera, 11:15
Dějiny televizní zábavy byly různé, k těm lepším pořadům, které Česká televize vysílala patří bezpochyby...
avokádo
Včera, 10:00
Přestože se avokádo nejčastěji používá v kombinaci se zeleninou, řadíme ho mezi ovoce. Strom, který...
23.5.2020
Téma bezpečnosti motocyklistů opět vzrůstá na významu. V minulém roce byl přibližně každý sedmý usmrcený...
23.5.2020
Poslední střípek původní slovanské víry, chrám boha Svantovíta na Rujáně, zničila křesťanská vojska roku 1168....
Reklama