• nezarazene
  • Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • Střet osobního vozu s chodítkem! Řidič přehlédl invalidní důchodkyni

    7.6.2022
    Andrea Jančová

    Obrovské štěstí měla důchodkyně v centru Rokycan. Invalidní žena s chodítkem chtěla vstoupit na přechod pro chodce. Přehlédl ji řidič osobního vozidla a narazil do její zdravotní pomůcky. Střet se naštěstí obešel bez zranění.

    Jak Našemu regionu popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová – devětašedesátiletý řidič jel se svým vozidlem Škoda Fabia v obci Rokycany od kruhového objezdu v ulici Josefa Růžičky směrem k zimnímu stadionu. Při jízdě přehlédl třiasedmdesátiletou chodkyni, která se chystala vstoupit na přechod pro chodce a vjela na přechod se svým chodítkem. Došlo ke střetu přední částí vozidla s chodítkem, které byl po nárazu odmrštěno.

    Naštěstí se nikomu nic nestalo. Nedošlo ani ke škodě na vozidle, bylo jen poškozeno chodítko. Škoda byla vyčíslena na 5 tisíc korun. Požití alkoholu bylo u obou účastníků dopravní nehody vyloučeno dechovou zkouškou. Bouračkou se dál zabývají policisté dopravního inspektorátu Rokycany.

    Zdroj :vz, Policie České republiky 



    Nepřehlédněte