Vánoce si můžete s předstihem obstarat na Jarmarku na Ořechovce

21.11.2019
Fefík
Další fotky

Mezi výrobky naleznete například malovanou keramiku, drátované dekorace, vitráže, dřevěná zvířátka, šperky, výrobky z Fimo hmoty, bylinné a ovocné sirupy, koláčky, vánoční dekorace a mnoho dalšího.

Na listopadový Jarmark na Ořechovce zavítá Daria Hrabovetská se svými voňavými mýdlovými kyticemi, Lenka Veselá vytvořila paličkované a vyšívané oděvní a bytové doplňky, textilní šperky a také šperky z minerálů a korálků, k mání anebo jen obdivu bude krásná keramika Olgy Nikodemové nebo vánoční svíčky od Dominika Koška. Eva Vojáčková se pochlubí cínovými šperky a háčkovanými doplňky.

Hedvábná výstava v Paláci YMCA v Praze ukáže i dárek pro královnu

Ve výtvarných dílničkách si můžete vytvořit vánoční dekoraci nebo přáníčko, malovat na textil, vyřezat dřevěné zvířátko, vyzkoušet práci dráteníků nebo si namalovat keramickou dekoraci.

Vstupné na akci je zdarma, v rámci akce ale proběhne sbírka na podporu pacientů, kteří trpí nevyléčitelnou nemocí takzvaných Motýlích křídel.

FOTO: Jarmark na Ořechovce

Jarmark na Ořechovce - 1 nikodemoJarmark na Ořechovce - 2 košJarmark na Ořechovce - 4 veselJarmark na Ořechovce - 5 hrabJarmark na Ořechovce - 2b koše
Další fotky
Jarmark na Ořechovce - 3 nikodeJarmark na Ořechovce - 4 veseláJarmark na Ořechovce - 5 hrabovJarmark na Ořechovce - 3 nikodemováJarmark na Ořechovce - 0 nikod


Nepřehlédněte