Zpěvák závislý na čokoládě! Milan Peroutka si zamiloval Čokožrouta. Našel svůj vysněný džob?

Další fotky

Mění zpěvák a herec Milan Peroutka profesi? Nedávno totiž navštívil unikátní táborské Muzeum čokolády a marcipánu, jediné svého druhu u nás. A nejen, že si vyzkoušel, jaké to je být čokolatérem, ale dokonce si vytvořil první zkušební řadu svých vlastních pralinek. Ty bude, jako jeden z mála českých zpěváků, v rámci koncertů nabízet divákům!

Zpěvák a herec otevřeně prozradil, na čem je závislý. Nepopírá, že na sladkém hodně ujíždí. Sice to na jeho postavě není vidět, ale něco dobrého na zub si nikdy neodepře, zvláště pak čokoládu.

„Moji fanoušci to o mě vědí. Jednou jsem dal na internet video, jak upéct správný cheesecake a od té doby ho na autogramiádách po koncertech docela často dostávám,” říká Milan, který se spojil s asi nejunikátnějším čokomuzeem u nás.

FOTO: Čokoládový Milan Peroutka

Čokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka a cokoladova holcicka FinaČokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka cokoladaČokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka cokolaterČokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka cokomuzeumČokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka dela vlastni pralinky
Další fotky
Čokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka s CokozroutemČokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka v cokomuzeu TaborČokoládový Milan Peroutka - Milan Peroutka v cokomuzeuČokoládový Milan Peroutka - peroutka_foto_david_peltan-7255Čokoládový Milan Peroutka - peroutka_foto_david_peltan-7358Čokoládový Milan Peroutka - peroutka_foto_david_peltan-7401

„Napadlo mě, že je skvělý nápad, abych fanouškům nabídl něco sladkého, takže vedle triček, tašek, řetízků a alba, které nám s Perutěmi vychází v březnu, si budou moci nově odnést i tabulku čokolády, která přesně odpovídá mým chuťovým preferencím. Doufám, že si na ní taky pošmáknou. Budou v ní maliny, jahody, kokos, pistácie, lískové oříšky a taky kus Milana. Takže si vlastně pochutnají i na mé hlavě!,” říká s úsměvem.

V muzeu čokolády potkal i jakéhosi maskota všech, kteří čokoládu milují – Čokožrouta. A také čokoládového Jaromíra Jágra, Mr. Beana a jeho Mini Morrise v životní velikosti, dvěstěpadesátikilovou hlavu Piráta z Karibiku nebo nově největší interaktivní čokoládovou lokomotivu, která svítí a pouští páru, jejímž autorem je Daniel Šefčík.

Čokoláda je neskutečně zdravá. Už jeden čtvereček aktivuje mozek. Zakousněte se bez výčitek

„Spolupráce v Táboře vznikla už v létě, kdy jsem byl pozván na tamní festival čokolády. Účastnil jsem se i projektu Fína čokoláda, když jsem pro audioverzi pohádkové knihy nazpíval jednu z písniček „Naty“,” dodal Milan Peroutka. Titulní píseň k příběhu pak nazpívala a pohádkovou knihu namluvila Peroutkova kolegyně a kamarádka Lucie Vondráčková.

Včera, 15:25
Více než tři tisíce metrů vysoké zasněžené hřebeny jihoamerických velehor And, nejdelšího horského pásma na...
Včera, 14:00
Středověké vojenské ležení, kdesi v Uhrách. Tak, jak zcela nepochybně vypadalo, vždyť filmoví tvůrci se...
Včera, 10:20
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
Včera, 10:20
Fenomén chataření a chalupaření se rozvinul v Československu za normalizace, i když trampování a pobyt...
Včera, 08:20
Do paměti televizních diváků se nesmazatelně zapsal jako knížepán z pohádky Princezna ze mlejna nebo...
2.6.2020
Duchovní život našich předků před přijetím křesťanství byl velmi pestrý. Nebyli tak negramotnými a nekulturními...
2.6.2020
Člověk si otázku „proč“ klade od úsvitu dějin. To je jistě chvályhodné, ale svět dokážou...
2.6.2020
Přijedete-li do Hořic, malebného městečka na půli cesty mezi Hradcem Králové a Jičínem, omámí vás...
2.6.2020
Pamatujete si slavnou scénu z trezorového filmu Karla Kachyni Ucho, kde svou životní roli zahrála...
2.6.2020
Dnes si asi sotva představíme, jak obtížné bylo navázat spojení s někým vzdáleným, když předtím bylo...
1.6.2020
Záhadná smrt devíti členů Djatlovovy výpravy, která měla za cíl v únoru 1959 vystoupat až...
Reklama