• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Vedou Brazilky, Rusky nebo snad Japonky? Známe 6 zemí, kde mají nejkrásnější ženy

  26.8.2018
  Filip

  Něžné pohlaví je ozdobou každé země. Nejednou se také stává, že právě krásné ženy jsou cílem cestovatelů. Sestavili jsme žebříček šesri zemí, které se mohou pochlubit nejhezčí ženskou populací.

  Japonsko

  Ženy v Japonsku jsou obecně více rezervované a stydlivé. Což může někomu imponovat. Svou odměřenost si naopak vynahrazují módou. Na tu místní ženy nedají dopustit. Zajímavé je, že i v chladných měsících nosí krátké sukně a tzv. školní uniformy. V Japonsku dokonce existují restaurace, kde jsou ženy oblečené jako služebné. Tento typ podniků je vyhledáván převážně staršími muži. Dospělé ženy tu zkrátka vypadají jako puberťačky.

  Bohužel platí, že pokud neovládáte japonštinu, u většiny žen tu s angličtinou moc nepochodíte. To neznamená, že jsou nevzdělané, ale často jim v tom brání právě jejich stydlivost. Není tudíž překvapením, že ženy tu jsou k mužům velmi submisivní a očekávají mužskou autoritu. Poslední dobou je zde problémem malý zájem mužů o ženy, který je vysvětlován tak, že ani muži nedokáží zastat mužskou a od žen očekávanou, dominantní roli. Ženy jsou zde proto často frustrovány muži, kteří se bojí plně položit do vztahu.

  Takže pokud jste muž, co se nebojí udělat první krok, a dokážete za to tzv. „pořádně chytit“, Japonsko je pro vás velkou příležitostí.

  japonka

  5 tipů, jak se oblékat jako hipster. Držte krok s dobou

  Brazílie

  Brazilky jsou proslavené svou láskou k tanci. Na rozdíl od Japonska, ženy zde, jsou velmi otevřené a vědí co chtějí. Často zde tedy platí, že jsou to právě ony, kdo udělá první krok. V Brazílie je normální být velmi blízký a láskyplný i k neznámé ženě. Ve skutečnosti, dva polibky na lícní kosti, jsou zde zcela přirozené. Osobní prostor zde také není takové tabu, jako v jiných zemích. Ženy zde neustále vyžadují fyzický kontakt.

  Brazilky jsou nejen velmi emocionálně založené, mají také velký smysl pro rodinu.

  brazilka

  10 návyků úspěšných lidí. Víte, jak si plánovat své cíle?

  Švédsko

  Ve Švédsku je zcela běžné, že ženy zde používají minimum make-upu. Jsou velmi otevřené a vyhledávají dobrodružství. Ženy zde mývají dobré zaměstnání a jsou schopné se o sebe postarat. Na rozdíl od Japonska, se zde ženy snaží být co nejvíce nezávislé. To souvisí i s prvním rande. Ženy zde neočekávají, že za ně budete platit.

  Švédky také velmi rády pijí a nejspíše toho vydrží více než kdejaký muž. Na rozdíl od latinských zemí, si zde ženy kladou důraz na osobní prostor, takže neočekávejte, že budou tak přítulné jako například v Brazílii.

  Když už se do Švédska vypravíte a pozvete místní ženu na rande, pamatujte, nikdy na první schůzce nedávejte květiny. Tento jinak běžný zvyk je zde velmi neobvyklý.

  švédka

  Rusko

  O Rusku je rozšířen mýtus, že muži zde pohlíží na ženy jako na slabší pohlaví. To ovšem není pravda. Na ženy se zde dívají jako na hezčí pohlaví. To se zcela jistě shodneme. Místní ženy udělají vše pro to, aby vypadaly nejlépe jak to jen lze. Ruské ženy milují gentlemany a očekávají, že je muž okouzlí. Proto zde uspějete s romantickými gesty, jako kupování květin a dárků. A na rozdíl od Švédska, je zde očekáváno, že muž vždy platí.

  Je známo, že švédské ženy milují kariéru a nezávislost. Ženy v Rusku staví naopak lásku a rodinu nad vše ostatní. Je běžné, že ženy se zde vdávají už těsně po dosažení 20 let. Brzký sňatek je zde očekáván i ze strany rodiny.

  ruska

  Pařížská ulice – ze špinavé čtvrti synonymem luxusu. Víte, které slavné značky tady jsou?

  Mexiko

  Mexické ženy jsou často velmi otevřené v otázkách sexu. Stejně jako v Brazílii, i zde je polibek na lícní kosti zcela běžný a očekávaný. Taktéž platí, že při hovoru udržují pouze malý odstup.

  Očekávají, že z mužů bude vyzařovat sebevědomí a dokážou ženu okouzlit svým šarmem.

  mexičanka

  Také se v horké noci převalujete a nemůžete usnout? Poradíme, co pomůže

   

   


  Témata:

  Nepřehlédněte