Barevné trendy na Vánoce 2018. Víme, čím stoprocentně zabodujete

20.11.2018
Šárkos

Duhové Vánoce

Zapomeňte na zlatou, bílou a červenou. To už jsou barvy, které jsou viditelně okoukané, a proto vůbec nepasují do letošních trendů. Letošním Vánocům dominuje duha. Ano, správně. Letos jsou dovoleny všechny barvy dohromady. To ale rozhodně neznamená, že vezmete právě červenou a zlatou, to moc jako duha nevypadá.

Legendární Mrazík se nikdy neomrzí. Hádejte, jak dostala svou roli nechutná Marfuša

Vezměte jemné odstíny všech barev a snažte se je zmixovat dohromady tak, aby k sobě ještě barevně ladily. Nejlepší bude žlutá, oranžová, červená, růžová, bílá, modrá, zelená… Fantazii se meze nekladou, ale elementární barevné cítění je na místě.

Vánoční svátky připadnou každý rok na jiné dny. Jak to bude letos?

Dřevo a sklo

Už jste si určitě všimli, že jsou s výrobou plastu spojeny velké problémy. V posledních letech se řeší i to, jestli nepoužíváme příliš mnoho pytlíkových sáčků na ovoce a místo nich jsou vymýšleny ekologické. Proto se i letošní Vánoce ponesou v ekologičtějším duchu. Materiálem pro letošní rok je tak dřevo a sklo. Nebojte se použít starší skleněné ozdobičky nebo si nějaké vyrobit. Třeba šiška s mašličkou moc práce nezabere. Nebojte se slaměných ozdobiček anebo korkových.Nepřehlédněte