• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Podívejte se na 7 nejkrásnějších pláží světa, kde se budete cítit jako v sedmém nebi

  18.8.2018
  Michaela Procházková
  Další fotky

  Na naší zemi můžeme najít mnoho překrásných přírodních úkazů, které rozhodně stojí za to vidět. Nechte se inspirovat pro příští dovolenou.

  Harbour Island, Bahamy

  Tento ostrov na Bahamách nabízí nejkrásnější pláže na světě a naprostý klid. Má mělký vstup to tyrkysové vody. Najdeme zde známé písčité pláže v barvách růžové, černé, ale i jemně krémové. Je to oblíbená destinace Američanů.

  Autem na rodinnou dovolenou? Proč ne. Známe osvědčené tipy, jak zabavit dítě v autě

  Waipio Valley Beach, Hawaii

  V oblasti Waipio Valley najdeme sopečnou pláž s černým pískem. Cesta k ní je poněkud náročnější, ale nabízená scenérie opravdu stojí za to. Pláž je rozdělena řekou na dvě části. Pokud je řeka rozvodněná, může vám překazit přechod na druhou stranu. Díky velkým vlnám se sem sjíždí surfaři z celého světa. Ovšem v zimních měsících je koupání velmi nebezpečné kvůli podvodním proudům.

  Exotická dovolená za přívětivou cenu? Vyražte na Kanárské ostrovy!

  Sarakiniko Beach, ostrov Milos, Řecko

  Pláž Sarakiniko patří mezí ty nejznámější z celého Řecka. Její kouzlo se skrývá v malebnosti. Je ukrytá v bílem útesu, což znamená, že je skutečně malá. Proto ji doporučujeme navštívit brzy ráno nebo večer. Během dne jsou zde davy turistů.

  Exotická dovolená za přívětivou cenu? Vyražte na Kanárské ostrovy!

  Playa Ruinas, Mexiko

  Tato pláž se nachází u útesu v starobylém mayském městu. Návštěvu pláže můžete spojit s jeho prohlídkou. Pláž má jemný bílý písek s mírným vstupem do tyrkysového moře. K pláži se dostanete po schůdkách z útesu. Nemusíte se bát velké náročnosti, cesta trvá přibližně 10 minut.

  Autem na rodinnou dovolenou? Proč ne. Známe osvědčené tipy, jak zabavit dítě v autě

  Cala Capreria, Sicílie

  Tato pláž se nachází v přírodní rezervaci Zingaroo, kde se vyskytují další krásné pláže. Od vstupu do rezervace k pláži se musí jít přibližně 15 minut po kamenité cestě, která za to opravdu stojí. Po cestě budete mít dechberoucí výhled na tuto malou pláž s průzračným tyrkysovým mořem.

  Nevyšly peníze na dovolenou? Půjčky mohou pomoci, rozhodně ale nejsou řešením

  Pláž Sa Calobra, Mallorca

  Je známá jako nejkrásnější pláž na Mallorce. Schovává se v kamenném útesu s bílým pískem a průhledným tyrkysovým moře. Už samotná cesta k ní vás naprosto nadchne. Vede tam silnice s panoramatickými výhledy. Jako bonus můžete vyrazit na výlet do blízké rokle Torrent de Pareis.

  Ledová voda může být pro vašeho psa nebezpečná. Jak ho správně zchladit a neublížit mu?

  Pláž Punta Molentis, Sardinie

  Nachází se na samotném jihu Sardinie. Zážitek z této pláže vám může plnohodnotně nahradit Karibské moře. Je to malá zátoka se třpytící se tyrkysovou vodou a jemným pískem. V okolí jsou skály, které nabízejí překrásné výhledy. Díky výběžku se můžete vykoupat dokonce ve dvou moří.

  FOTO: Nejkrásnější pláže

  Nejkrásnější pláže - plážNejkrásnější pláže - Mauritius – PlážNejkrásnější pláže - beach-coast-coconut-trees-221471Nejkrásnější pláže - bay-beach-beautiful-417239Nejkrásnější pláže - pláž – molo
  Další fotky
  Nejkrásnější pláže - adult-background-beach-1319805Nejkrásnější pláže - pláž


  Nepřehlédněte