Příliš hladoví hosté a pozvracená nevěsta. Známe nejhorší svatební trapasy. Jak se jim vyhnout?

Další fotky

Víte, že ani té nejdokonaleji a nejpečlivěji připravené svatbě se někdy nevyhne nějaký ten nečekaný průšvih, ale nezoufejte, trapasy jsou “lidské“ a věřte, že nakonec na ně zbydou ty nejveselejší vzpomínky i po letech.

Svatební den, to je konec konců životní zážitek, který si v představách léta maluje snad každá žena a dívka již během dětství nebo i dospívání. Sníme o nádherném zážitku, kdy jsme jako krásné nevěsty ozdobou slavnostní události. Po našem boku stojí náš milovaný princ a na usměvavé tváře všech zúčastněných dopadají příjemné sluneční paprsky. Někdy se však věci vymknou kontrole a nám je jasné, že katastrofa se nezadržitelně blíží.

Jaké trapasy nás mohou potkat?

Svatební šaty

Nejčastější nehody bývají kolem šatů nevěsty a ženicha – přišlápnutá a utržená vlečka, padající závoj, někdy i povolení zapínání, prasklý zip a odhalení vyděšené nevěsty před zraky všech svatebčanů. U pánů jsou to pak těsné boty, nebo viditelně nepadnoucí frak.

Pozvracená nevěsta

Mdloby před oltářem z šílené nervozity a nezvládnutí emocí jsou také docela častým jevem, kuriózní byl případ přejedené nevěsty, která těsně před osudným „ano“, pozvracela od hlavy až k patě sebe i ženicha…… Dopadlo to dobře, vzali se i přesto.

Navlékání prstýnků

Navlékání prstýnků na roztřesené nebo naběhlé prsty ženicha bývá nadlidský výkon, stejně jako samotné uchopení prstenu, když si nevěsta nechá udělat příliš dlouhé, umělé nehty. Celý akt se pak může dost trapně protáhnout, když prsten vyklouzne a není k nalezení.

Děti družičky

Nejveselejší a tím nejlépe snesitelné trapasy na svatbě zajišťují děti. Družičky se buď poperou, nebo v kostelním tichu něco shodí a rozbijí, některá z nich třeba uprostřed obřadu ze samého pohnutí tvrdě usne, nebo se schovají pod sukni nevěsty v zápalu hry na schovávanou.

Chytání svatební kytice

Házení svatební kyticí je velmi očekávanou záležitostí pro zúčastněné svobodné dívky a ženy, která nedopadne dobře téměř nikdy, přesto, nebo právě proto, se na ně svatebčané zpravidla velmi těší. Při této příležitosti se určitě „mile zesměšní“ pádem vzad a to rovnou na zem, nebo přes překážky.

Když dcera nemá tatínka. Jak život dospělé ženy poznamená chybějící mužský vzor?

Fotografování

Při focení zjistíte, že jste celou dobu neměli film, nebo nemáte náhradní paměťovou kartu, váš foťák se vybil a podobně. To se může stát i profesionálům, ale v tak ojedinělý den to může znamenat skutečnou katastrofu, proto je lépe raději všechno třikrát zkontrolovat, nebo zafouká neodbytný vítr, který zvedne sukni, odfoukne kytici …

Příliš hladoví hosté

Nedostatek jídla nebo pití na svatební tabuli, to je skutečný trapas, z kterého se jen tak nevykroutíte. Může nečekaně dorazit o pár hostů víc a problém je na světě. Nemějte proto všechno spočítané přesně na jednohubku. Jsme na hostině, proto by nikdo neměl mít pocit, že se měl doma pořádně najíst.

Tchýně v autobusu

Můžete mít na svatbě stovky hostů, ale nikdy nezapomeňte, kdo by měl mít přednostní místo, například u stolu nebo v autě. Zapomenout doma maminku nebo tchýni a nechat ji jet autobusem, to by vám už nemusela nikdy odpustit.

Čím dnešní dívky odrazují chlapce

Zlatokopka, manekýna nebo intelektuálka. Čím dnešní dívky odrazují chlapce?

Ženich opozdilec

Víte, že zpoždění ať již ženicha nebo nevěsty, bývá tak časté, že se už téměř bere jako samozřejmost. Není však vhodné, když jsou obřady naplánovány na minutu přesně, například v letních měsících a v atraktivních lokalitách, kde se oddávají desítky párů denně.

Zmíněné situace jsou skutečné zážitky skutečných lidí, ale trapasy se nevyhýbají ani celebritám, spíš naopak. Své o tom ví třeba Leoš Mareš nebo tenisové hvězdy Štěpánek a Vaidišová.

Jeden panák na kuráž

Je jasné, že svatba je jeden velký mejdan a proto zde alkohol teče proudem. Pozor ale na předčasné pití. Opilý ženich nebo nevěsta by před oltářem nepůsobili příliš dobře. Navíc, oddávající by mohl odmítnout takový úřad provést. Pokud se vám hodně podlamují kolena, dejte si s ženichem jednoho panáčka na kuráž a zbytek si nechte, až si řeknete své „Ano“.

5 tipů, jak sbalit každého chlapa. Držte se návodu našich babiček

Do chomoutu

Oblíbenou zábavou pro všechny zúčastněné jsou zkoušky novomanželů, kdy se hosté baví na jejich účet tím, že jim připraví nějaký společný úkol. Velmi trapné jsou ale různé chomouty, koule na nohu ženicha a podobné kousky, kterými se kamarádi ženicha snaží dát nešťastníkovi najevo, že se z něj právě stal podpantoflák.

Sladká tečka

Když už si myslíte, že máte nejhorší za sebou, čeká vás ještě krájení svatebního dortu, někdy i několikapatrového. Domluvte si dopředu s manželem společnou strategii. v opačném případě by tak dort mohl skončit zemi, nebo v horším případě na vašich šatech.

Caraoke

Populární svatební aktivitou je večerní disco, případně caraoke. Chcete-li svůj svatební den zakončit se ctí, vybírejte do jukeboxu jen písničky, které dobře znáte a umíte zazpívat. V opačném případě se můžete cítit jako v zoologické zahradě plné exotické zvěře. O kom z hostů víte, že neumí zpívat vůbec, před tím dobře schovejte mikrofon.

Máte nějaký veselý zážitek ze svatby? Super. Podělte se s ním do komentářů.

redakce NR

FOTO: svatební trapasy

svatební trapasy - trapasy _1svatební trapasy - trapasy_2svatební trapasy - trapasy_3svatební trapasy - trapasy_4svatební trapasy - trapasy_5
Další fotky
svatební trapasy - trapasy_6svatební trapasy - trapasy_7svatební trapasy - trapasy_8svatební trapasy - trapasy_9svatební trapasy - trapasy_10svatební trapasy - trapasy_11svatební trapasy - trapasy_13svatební trapasy - trapasy_14svatební trapasy - trapasy_15svatební trapasy - trapasy_16

 

Dnes, 16:26
Alespoň tak o tom vypráví anglická legenda z 11. století o lady jménem Godiva, manželce nadutého,...
Dnes, 14:45
Ředitelství silnic a dálnic zahájí 12. července Celostátní sčítání dopravy 2020 (CSD). Výstupy z CSD...
Dnes, 14:00
Bylo to v době, kdy se římské impérium začalo zalykat vlastní velikostí. SPQR se rozkládalo...
Dnes, 11:31
Jak jsme se okrajově zmínili v nedávno publikovaném příspěvku na webu Našeho Regionu o hypotetické...
Dnes, 09:59
Srážka dvou vlaků, při níž přišlo o život 42 cestujících, se stala v pražských Kbelích...
Dnes, 08:12
Začátek léta má většina z nás spojen s borůvkami. Někdo na ně vyrazí s bandaskou...
Včera, 16:02
Protože to je barva holčičí a žádná normální osoba mužského rodu přece nechce být osobou...
Včera, 14:00
Císař rozhodně dnes nemá dobrou náladu. Jeho služebnictvo už si ani nepamatuje, kdy se naposledy...
Včera, 11:20
Středověký a nedobytný, po staletí shlížející na soutok Vltavy a Otavy, to je gotický královský...
Včera, 09:40
Český stavitel a architekt německého původu Kryštof Dientzenhofer byl ve své době jedním z nejvyhledávanějších...
Reklama