Velikost pánské „chlouby“ podle vědců překvapivě souvisí s velikostí jiné části těla. A ta je vidět na první pohled!

23.11.2022
Doris Drienová

Mezi lidmi koluje fáma, že se prý dá délka pánského „vybavení“ poznat na první pohled podle velikosti bot. Vědci z Japonska se rozhodli tuto pověru prověřit a zjistili překvapivou věc – velikost pánského přirození podle jejich studie skutečně úměrně souvisí s velikostí jiné části pánského těla, nohy to ale nejsou.

Černá díra začala „zvracet“ věci, které spolkla před 3 lety! Unikátní jev zpozorovali astronomové poprvé

 

Vědci z univerzity v japonském Kjótu provedli studii, při které měřili velikost různých částí těla u 126 mrtvých mužů. Když došlo na měření intimních partií, použili údaj, kterému se říká „délka nataženého přirození“ (anglicky Stretched penile length, SPL) – vědci přirození zemřelého ručně natáhli na největší možnou délku a tu pak zaznamenali. Tyto údaje poté porovnávali s ostatními naměřenými daty jako jsou výška zemřelého, jeho váha a také velikost různých částí jeho těla. A výsledek této studie je opravdu překvapil!

Ukázalo se totiž, že jsou zde rozměry jistých částí těla, které zvláštně korelují. Největší souvislost s délkou nataženého přirození zkoumaných zemřelých měla pochopitelně naměřená délka přirození v přirozeném stavu. Jenže další údaj už vůbec nebyl tak samozřejmý. Vědci nečekaně odhalili, že existuje souvislost mezi délkou pánské výbavy a délkou jejich nosu! V podstatě platí, že čím delší nos, tím delší mužské partie:

Délka nosu (cm) Průměrná délka nataženého přirození (cm)
< 4,5 10,37
4,51 – 5,00 11,40
5,01 – 5,50 12,33
5,51 < 13,42

Vědci ale dodávají, že aby mohla být teorie o souvislosti mezi délkou pánského přirození a délkou nosu skutečně definitivně potvrzená, musí se provést další výzkum. V této studii totiž zkoumali pouze těla zemřelých mužů z Japonska, takže se musí ověřit, zda tato podivuhodná souvislost platí i u mužů živých a pocházejících z jiných oblastí světa.

Vědci zjistili, proč se lidé šťourají v nose a vydolované „poklady“ s chutí baští. Příčina je biologická!

 

Zdroj: Basic and Clinical AndrologyNepřehlédněte