Zbavte se nepříjemné migrény do 10 minut. Tento léčebný nápoj zvládnete připravit doma

31.7.2018
Šárkos

Kvasnice jsou zdravé pro srdce i na nervy. Udělejte si z nich pomazánku nebo pleťovou masku

Co je příčinou migrény?

Spouštěče mohou být emocionální jako třeba deprese, napětí a stres, ale také hormonální změny jako je menstruace a menopauza. Vliv mohou být ale i stravovací návyky jako špatná výživa, alkohol, příliš mnoho kávy a kofeinu obecně, čokoláda. Nepříznivě působí i kouření nebo změna klimatu.

Nasbírejte si pivoňky. Tento zázrak pomáhá na trávení, bolestivou menstruaci i na kašel

Jak se migrény zbavit

Migréna je dost intenzivní bolestí hlavy. Pomoci může pít sice hodně vody, pokud už ale máte migrénu dlouho, obvykle to nepomáhá. Dalším řešením v mnohých případech může být spánek. Jenže co když to zrovna nejde nebo nepomáhá? My vám ale přinášíme nápoj, který proti migréně velmi dobře funguje a může do deseti minut.

Trápí vás bolesti zad? McKenzieho klinika je jediná v Česku. Využívá metody novozélandského terapeuta

Léčebný nápoj proti migréně

Na nápoj budete potřebovat:

  • dvě lžíce himálajské soli
  • jeden šálek vody
  • půl citrónu

Vodu ohřejte a pak smíchejte se zbytkem přísad. Je však důležité použít himalájskou sůl, protože ta je bohatá na draslík, vápník, železo, hořčík a další důležité prvky. Minerály se snadno vstřebávají. V himalájské soli je navíc nízký obsah sodíku. Tímto léčebným nápojem tedy posílíte své kosti, zároveň regulujete množství vody v těle a zvýšíte hydrataci. Hladina pH se vyrovná. Migrény se tedy zbavíte do 10 minut.

Netradiční voňavé recepty proti migréně. Šeřík se dá i jíst! Vyzkoušejte šeříkový dortNepřehlédněte