Žena netušila, že je těhotná a porodila na záchodě. Myslela, že se jí chce na velkou

Když se připravovala mladá žena na svatbu s mužem svých snů, ani ve snu by ji nenapadlo, do jaké šílené situace se dostane. Příznaky těhotenství na sobě opravdu nepozorovala. O to překvapivější pro ni bylo, když se jí jednoho dne začalo chtít silně na velkou a v záchodové míse našla cosi jiného, než očekávala.

Když se sedmadvacetiletá Jenna potkala se svým současným přítelem Drewem, na nic dlouho nečekali. Byla to láska na první pohled. Takže když spolu byli půl roku, už se zasnoubili a za rok a půl od té doby začali pomalu plánovat svatbu. Pořídit si spolu děti plánovali asi do tří nebo čtyř let od svatby, ale kdy přesně, to moc neřešili.

„Černá gazela“ triumfovala díky své vůli. Obdivuhodný příběh původně handicapované sprinterky

Jenna užívala hormonální antikoncepci s nízkým obsahem hormonů, tedy brala pilulky proti otěhotnění. Asi měsíc před svatbou, když už měla vybrané svatební šaty, přibrala Jenna na váze, což ji dost nemile překvapilo. Svatební šaty měla úplně upnuté a byla na sebe naštvaná, že se příliš nacpává jídlem…

Vzbudila se s nutkáním jít na toaletu…

I přes tyto komplikace nakonec svatba proběhla podle představ obou partnerů. Několik měsíců po svatbě se Jenna vzbudila se šílenými bolestmi v podbřišku. Napřed si myslela, že to jsou ženské dny. Věděla ale, že to bude něco jiného, protože už periodu ten měsíc jednou měla. Bolest střídavě ustupovala a zase se vracela. Jenna chodila nervózně do koupelny, měla za to, že něco špatného snědla a že na ni možná přijde průjem.

Klinická smrt nemusí být konec. Loni se pražských záchranářům podařilo vrátit tři stovky lidí zpět

Nakonec si tedy vzala knížku do ruky a sedla si na záchodovou mísu s tím, že počká, jestli to na ni přijde. Jednu ruku položila na toaletní papír a druhou na zeď a rozhodla se vytlačit – v jejím domnění – exkrement ven. Její manžel Drew v té době čekal venku a slyšel ženu křičet. Říkal, že to znělo dost bolestivě. Neodvažoval se ale zasáhnout, když byla žena sama na toaletě.

Spatřila v záchodové míse dítě

Jenna tlačila, jak nejvíc mohla. Myslela si celou dobu, že to bude pořádná zácpa, kterou musí za každou cenu dostat ven. Pak slyšela velké šplouchnutí a konečně to bylo venku. Na to, aby to byl exkrement, to ale šplouchlo až moc. Jenna se podívala pod sebe do mísy a namísto toho, aby tam viděla exkrementy, bylo tam něco zcela jiného. Dítě.

Jenna se zhrozila. Porodila své dítě do záchodové mísy poté, co ani netušila, že je těhotná. Okamžitě zavolala svého manžela a ten viděl svou ženu, z které vedla pupeční sňůra až do záchodové mísy, kde dítě leželo. Drew zavolal záchranku a oba rodiče byli pochopitelně úplně v šoku. Všude na toaletě bylo totiž plno krve a žena byla úplně vyčerpaná. Než záchranáři přijeli, dítě začalo plakat a muž ho konečně vyjmul z toalety.

Jste těhotná, trápí vás nachlazení a léky jsou tabu? Tyto bylinky zaručeně pomohou

Čerstvě narozená holčička byla celá modrá. To, že je pro dítě nebezpečné narodit se do záchodové mísy, asi není třeba zmiňovat. Záchranáři odvezli dítě i s matkou do nemocnice. Jenna totiž vykrvácela o dost víc, než by měla, a kdyby se krvácení nezastavilo, mohla by umřít. Naštěstí se tak díky rychlé práci lékařů nestalo.

Navíc během těhotenství Jenna pila alkohol, což mohlo způsobit vážné komplikace dítěti. K těhotenství podle lékařů došlo proto, že tak jako všechny metody antikoncepce, i pilulky někdy můžou selhat. Tělo si na ně totiž může vytvořit rezistenci, když je žena užívá po několik let. Jenna navíc měla klasickou menstruaci a kromě mírného příbytku na váze vůbec nic nepoznala. Na jejím břiše to také nebylo poznat. Těhotenské testy si už dříve dělala a byly negativní… Neměla tedy opravdu jak poznat, že je těhotná. Nicméně naštěstí holčička, kterou matka porodila na toaletě, byla nakonec zcela zdravá. Vše tak dobře dopadlo.

Zdroj: TLC UK

bezinky
Dnes, 14:00
Před lípou smekni, před bezem klekni, říká stará pověra. Bezinky nám teď pokvetou, zpracovávat se...
Dnes, 12:22
Hrady a zámky otevřeli své brány návštěvníkům. Landštejn v srdci České Kanady si pospíšil, návštěvníkům...
Dnes, 11:37
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
Dnes, 11:37
Na začátku pandemie řediteli finančáku pro Prahu 10 J. M. zakázali nadřízení zavřít úřad kvůli...
Dnes, 10:12
I přesto, že její herecká kariéra na stříbrném plátně byla složena z vedlejších rolí, zanechala...
Dnes, 08:25
Dnes by to asi sotva kdo řekl, že rybniční hospodaření může být životu nebezpečné až...
Včera, 11:59
Hrady, zámky a další památky ve správě Národního památkového ústavu zahajují s téměř dvouměsíčním zpožděním...
Včera, 11:15
Dějiny televizní zábavy byly různé, k těm lepším pořadům, které Česká televize vysílala patří bezpochyby...
avokádo
Včera, 10:00
Přestože se avokádo nejčastěji používá v kombinaci se zeleninou, řadíme ho mezi ovoce. Strom, který...
23.5.2020
Téma bezpečnosti motocyklistů opět vzrůstá na významu. V minulém roce byl přibližně každý sedmý usmrcený...
23.5.2020
Poslední střípek původní slovanské víry, chrám boha Svantovíta na Rujáně, zničila křesťanská vojska roku 1168....
Reklama