• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Máme pro vás 7 nejlepších vánočních filmů. Na tyhle se musíte podívat!

  23.11.2018
  Michaela Procházková
  Další fotky

  Vánoce se nám už nezadržitelným tempem blíží. Adventní trhy jsou za rohem a první sníh už nás překvapil. Nalaďte se správným vánočním filmem. Stačí se jen zabalit do deky s oblíbeným teplým nápojem a dobrotami. Tyto filmy vás na Vánoce zaručeně nalákají.

  1) Láska nebeská

  Romantická komedie, která se prostě nikdy neokouká. Láska nebeská obsahuje několik milostných historek spojených do jednoho příběhu. Každá z historek něčím vyniká, ale jedno mají stejné. Každá z nich jen překypuje romantikou. Ve filmu se zahrálo mnoho slavných hvězd jako je Bill Nighy, Colin Firth, Emma Thompson nebo Keira Knightley. V celém filmu vás bude doprovázet zábava, humor a vánoční atmosféra. Vánoce by měly přinášet lásku v domovech, užijte si ji taky.

  15 zajímavostí o filmu Pretty Woman. Víte, že Gere opravdu hrál na klavír a Julia se vytratila na kafe s prostitutkami?

  2) Vánoční koleda

  Tento slavný vánoční příběh od Charlese Dickense má mnoho filmových zpracování a je už jen na vás, kterému dáte přednost. Každopádně tento film byste na Vánoce rozhodně neměli vynechat. Čarovná atmosféra vás strhne do děje. Zkuste tak trochu netradiční vánoční film.

  Vánoční hvězda je symbolem Vánoc. Jakou si vybrat, aby neuvadla a vydržela co nejdéle?

  3) Sám doma

  Sám doma patří mezi vánoční klasické filmy, proto si ho rozhodně nenechte ujít ani letos. Jedná se o nenáročný rodinný film plný zábavy s vánoční tématikou. Závěrečná scéna probudí kouzlo Vánoc i v tom největším cynikovi.

  Nejlepší filmové hlášky z českých filmů

  Nejlepší hlášky z českých filmů, které vás dostanou do kolen

  4) Veselé Vánoce, Mr. Bean

  Přestože v tomto případě mluvíme spíš o epizodě než filmu, neodmyslitelně patří k Vánocům. Pobavte se nad vtipnými příhodami Mr. Beana. V epizodě se bude potýkat s vánočními trablemi, které opět bravurně vyřeší svým důvtipem.

  Barevné trendy na Vánoce 2018. Víme, čím stoprocentně zabodujete

  5) Čtvery Vánoce

  Oddechněte si od vánočních příprav u americké romantické komedie Čtvery Vánoce. Vtipná herecká dvojice Vince Vaughn a Reese Witherspoon musí čelit bláznivým oslavám Vánoc se svými příbuznými a to hned čtyřikrát.

  Božská snídaně do postele jako ze slaďáku! Okoukejte pokrmy z filmového plátna

  6) Polární expres

  Vsaďte na animovaný film Polární expres, který nejen vaše děti, ale i vás, zaručeně zavede do vánočního světa. Film je plný napínavých scén, dobrodružství a samozřejmě kouzla Vánoc. V každém otevře tu zapomenutou část sebe, kdy byl dítě s bujnou fantazií.

  Sauna je dobrý nápad nejen v zimě. Znáte zásady správného saunování?

  7) Ukradené Vánoce

  Co by to bylo za Vánoce bez Tima Burtona. Tento film je natočen podle jeho povídky. Vtrhněte do magického světa Tima Burtona a podívejte se, jak se strašidlům poněkud vymknou Vánoce z ruky. Film je vhodný i pro statečné děti.

  FOTO: Vánoční filmy

  Vánoční filmy - vánoce, teplo, domovVánoční filmy - vánoce, láska, párVánoční filmy - sám domaVánoční filmy - vánoce, beanVánoční filmy - ukradené vánoce
  Další fotky
  Vánoční filmy - polární expresVánoční filmy - polární expres


  Nepřehlédněte