Babské rady jak zhubnout břicho? Je to reálné, ale také dřina

29.10.2020
Zaz

Také věděly, že má-li někdo větší zadní partie, není to až tak nebezpečné. Zadek jde ale kolikrát dolů lépe než břicho. U břicha je pak ještě jeden problém. Lépe se nám hubne ve spodní části než v horní části, kde nám kromě tukové vrstvy často brání zvětšený žaludek.

Zásadní tedy je, aby se nám začal trošku zmenšovat. S tím samozřejmě souvisí zmenšování porcí jídla, díky kterému se nebude zbytečně napínat a růst. Takže babská rada praví, že na to je nejlepší před každým jídlem vypít sklenici čisté vody. A můžete si v tomto případě klidně říkat, že hlad je převlečená žízeň.

Rady, tipy a triky, kterým říkáme prostě: babské rady!

Detoxikace

Jestli něco opravdu pomůže s hubnutím, tak to jsou čaje. Ty nám pomáhají organismus detoxikovat. Ideální je popíjení bílého nebo zeleného čaje, které působí právě jako antioxidanty a zároveň podporují hubnutí. Černý čaj je pak považovaný za efektivní spalovač a bývá také součástí různých hubnoucích směsí a čajů.

Naše babičky také říkaly, že na hubnutí je dobrý grep, ten bychom do svého jídelníčku v hubnoucí fázi měli zařadit třikrát denně. A to samé platí také pro kysané zelí, které zrychluje metabolismus. V tomto případě musím uvést osobní zkušenost, kdy tedy ne babička, ale můj dědeček míval hubnoucí nálady a v takové fázi kysané zelí pojídal jen tak k večeři – samotné. A hubnul!

Za našich babiček bylo v zimě jediným zdrojem vitaminů. Domácí zelí, nejzdravější potravina

Za detoxikant a zároveň skvělou hubnoucí pomůcku jsou považovány také maliny.

Další, za co by vás babičky pochválily je, každý den ráno a večer vypít sklenici vody s citronem. Citron vám nastartuje metabolismus a celkově by vás měl zrychlit.

V neposlední řadě je dobré dodržovat zásadu, že po 18. hodině už si dáte tak maximálně mrkev nebo kousek jiné zeleniny. Protože jak se říká – „Snídej sám, o oběd se rozděl s přítelem a večeři věnuj svému nepříteli.“

Teploty klesají, je ideální čas začít s během. Pojďte do tohoNepřehlédněte